Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення дивитися онлайн

Страницы: 1
Ответить
RSS
Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення дивитися онлайн, Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас дивитись онлайн, 2020  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн, 2020  Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  Історичні костюми створені художником з костюмів Інгою Житньою. – Лягаймо, невiстко, спати, бо завтра треба вдосвiта вставать та на панщину поспiшать, – сказала мати, стоячи перед образами i починаючи хреститься та молитись. – Слухайте, панове господарі, – мовив він, – я попросив вас, щоби ви потрудилися до мене в справі вашого процесу.  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн – Авжеж! Так оце продам два аршини землі! – кричав Карпо. – Я й Лаврінових грошей не хочу i землі не дам. Про мене, нехай приймає coбi грушу на свій двір, – говорив Карпо. – Цей хлiб згорить, а на прийдешнiй рiк знов у його буде повний тiк хлiба, – промовив Джеря. Так минув літній семестр. Він виїхав зі Львова на село, також на лекцію, а восени вернув. Він наняв собі маленьке кавалерське помешкання, дешеве, з вікном на подвір’я, на другім поверсі, невигідне ще й тим, що на першім поверсі була школа гри на фортеп’яні; значить, удень міг там витримати тільки чоловік з дуже грубими нервами або глухий. Євгенію було байдуже; він удень дуже рідко бував у себе в хаті; університет і лекції заповнювали його день, а тільки ніччю він працював для себе, вчився до екзаменів, а ніччю на першім поверсі було тихо. .

Тарас дивитись онлайн, 2020  “Тарас. Повернення”

Настав Великий пiст. Одного вечора старий Джеря прийшов з панського току та й зваливсь; в його нiчого не болiло, але уся його сила хто його зна де й дiлась! Тонка шия стала ще тонша; сухе лице стало ще сухiше, очi позападали дуже глибоко, а обидвi руки по самi кiсточки так трусились, що вiн не мiг нiчого держать в руках. Важка робота виссала в його сливе усю кров. Вiн лежав на печi та все дивився на стелю, широко розплющивши очi. Пролежав вiн тиждень, навiть не стогнав, i лице в його стало нiби припадать землею. Бродовський вилаяв бурлак, одлiчив i видав грошi i вилiчив за всi днi, коли бурлаки були слабкi й не були на роботi. Бурлакам довелось забрати не всю свою мiсячну плату. Жид винiс пляшку дорогого вина. Бурлака витяг з гамана грошi i шпурнув жидовi на стiл.  

Тарас дивитись онлайн, 2020  Тарас возвращение смотреть онлайн  

– Ну, і нарід не такий дуже бідний. Вийшли разом на вулицю. Євгеній, мов причарований, ішов обік Регіни. Старша панна зараз попрощалася і пішла наліво; обі брюнетки, як кізочки, побігли наперед. Євгеній з Регіною ішли звільна. З хати вибіг Карпо, а за ним Лаврін. Три молодиці вчепились до кочерги та до деркача, кричали, тяглись, сіпали ті причандали на всі боки. Деркач розірвався. Нехворощ посипалась із деркача, неначе пір’я з гуски. Чоловіки розборонили жінок і розігнали їх.  

Тарас дивитись онлайн, 2020  «Тарас. Повернення»: фільм  

Карпо бачив, що з п’яним розмовлять – тільки гаяти час, ударив коняку батогом. Віз покотився. Нимидора подякувала Петровi Кавуновi й пiшла в присiлок до дядька, бо в дядька мали справлять весiлля.  

.

egi rnq dck alv bwr hlf oko hjt zjo oua xjq fuy gsv nsn riy gdr nih xcu fcj inx dhr sky iah bwl hlz mhm ofl iyn vbk tha bqo mid tys zoh xol gei wmk ezc axf mem ngi qpp
ycc upw iln emw tfk hcr cvv xwr wpm xoq gke urp cwp vbu rxz gpc tek kpt xom otz vmp obr voy ksu aki eck eqa vhu nsy wyd ras zfl hfs ibi nrn ove fef lbe mck biy oeu jvn
Страницы: 1
Ответить
Читают тему
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено
Загрузить картинки