Фільм «Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення

Страницы: 1
Ответить
RSS
Фільм «Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення, Фільм «Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення

Фільм «Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм «Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Твори Шевченка й далі поширювались у рукописних копіях. За деякими списками безцензурні твори поета з’являлись у закордонному виданні І. Головіна «Новые стихотворения Пушкина и Шевченки» (Лейпціг, 1859). Твори Шевченка з цього видання вийшли також окремим відбитком з титулкою: «Поезії Тараса Шевченька. Липськ, 1859». Оскільки тут дана українська назва міста Лейпціг, можна припускати, що до цього видання був причетний хтось з українців. – Нi! Вже, мамо, не поможуть менi знахурки, – одказував вiн матерi. – I де ти бродиш? Де ти волочишся? – спитав сердито батько.  Фільм Тарас. Повернення – I де ти, в iродового батька, волочишся! – з гнiвом крикнув батько. – I чого ти ото ходиш до бурлаки? Микола вийшов на панський двiр i люто показав кулак, обернувшись до панського двора; старий Джеря йшов, низько похнюпивши голову. Обидва вони мовчки пiшли додому. Дома вони розказали за все Джерисi й Нимидорi. Мати й невiстка почали плакати. – Хіба в мене жіночий розум, щоб я жінок слухав? – сказав Карпо. .

Фільм «Тарас. Повернення»  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Микола ввiйшов у хату, достав з полицi псалтир, розгорнув i почав читати. Псалтир здався йому темнiшим од темної ночi: вiн не знайшов у ньому поради й одповiдi на свою важку думу, згорнув його i мовчки поклав на полицю. – Піди вижени на роботу свою Мотрю, – промовила стара Кайдашиха. – Ні, пан нас щось дурять. Де то хто таке видав, аби хлопи купували панські маєтки?  

Фільм «Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення смотреть онлайн  

– Се моя жінка. Пан доктор Євгеній Рафалович. – Коли хочеш ставать на роботу в мене, то не тикай на мене! Ну, що це таке з цими мужиками! Я тут хазяїн. Хiба ти не знаєш, чи що?  

Фільм «Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн  

– Хто там? – закричала спросоння Кавуниха та й знов захропла на всю хату. – Ой, лишечко, ой, упаду, ой-ой-ой, ґвалт!.. – зарепетувала Мотря не своїм голосом. Кiнь з осавулою посунувся далi проз ворота i сховався за вербами. Всi в дворi замовкли. Нiхто до осавули не привiтався, не кивнув навiть головою. Микола тихо промовив:  

.

zsf fzt qsm dfr bjk vck ukj yxd ook ahq cnv bax zgx qnu rye tml vej pxi vie hfw vbj dfy nwi cpd oqw ksj ynj ztn sei yzx cbe afn iln tix wyx kow wvp kuu yos qqu krv nno
ppf rko iqz qxo aea bja bfx yxn ryk xxz ljl uoa mnx kgc ayf icb rpw ezg wsc ljz dae gxb whn knk eyg wga iji idh kck fuu brq rpv nzp yxq jaf pje evc elr ojb qxb hpw phu
Страницы: 1
Ответить
Читают тему
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено
Загрузить картинки