акции на окна пластиковые самара

Сообщение успешно добавлено.

Страницы: Пред. 1 ... 60 61 62 63 64 ... 120 След.
Ответить
RSS
акции на окна пластиковые самара

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення онлайн фільми

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Регіна все ще стояла недвижно на місці. Євгеній настільки отямився, що міг спокійно придивитися їй. Чи постаріла? Чи змінилася за ті десять літ страшної моральної тортури, які прожила в пазурах отсього нелюда? Євгеній був трохи розчарований. Жінка, що переживала таке, повинна була б виглядати більше нещасливою, більше пригнобленою. Регіна не дуже постаріла, навіть поповніла трохи, щоки цвіли невеличкими рум’янцями, уста були досить свіжі, на лиці, на чолі ані морщиночки, ані сліду борозни, проведеної внутрішнім горем. Виглядала, як багато інших жінок, а її спокій надавав їй навіть вираз якоїсь тупості і байдужності. Се страшенно болюче вразило Євгенія; се було так, немовби хтось із вівтаря, виставленого в його душі, здирав найкращі окраси. Сумно було в лазаретi. Надворi поночiло. Петро вмер на чужинi мiж чужими людьми. Бурлаки сидiли й стояли кругом його, мов кам’янi. Кожний думав про себе, про свою долю.  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Кайдаш увійшов у хату. На комині блимала лампа без скла й більше чадила, ніж світила. Глянув Кайдаш за стіл; на покуті сидить чумак, з котрим він стрічався в Криму, ще як парубком чумакував з батьком. Коло того чоловіка сидить Кайдашів покійний батько і неначе розмовляє з тим чоловіком. Кайдаш придивлявся до їх, упізнав чумака й батька, сів і собі кінець стола і почав з ними балакать. Всi люди стояли як укопанi, познiмавши шапки. Бжозовський прикатав, крикнув як несамовитий на людей, кинувся до Миколи й почав перiщить його батогом. Всi люди позабирали клунки з хлiбом i поплентались на панський лан. Пан звелiв привести їх усiх увечерi на економiю. На економiї їх усiх вибили рiзками, вибили й Миколу, вибили навiть старого Джерю перед його очима. .

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Вокальні імпровізації – Катя Chilly. – То це ти так! То це та, що од свекрухи втікала? Сонце сiло за горою. Череда йшла в мiстечко. Потомленi бурлаки ввiйшли в мiстечко. То була Черкащина.  

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас дивитись онлайн  

Діло з грушею скінчилось несподівано. Груша всохла, і дві сім’ї помирились. В обох садибах настала мирнота й тиша. Микола все служив забродчиком в Ковбаненковiй ватазi. Мокрина довго любила його та все давала гарбузи своїм женихам. Батько лаяв її, мати плакала, вмовляла, та нiчого не вдiяла. Мокрина вийшла замiж аж через кiлька год, тодi, як прохололо її серце i Микола покинув Ковбаненка. – Впiзнаю, – насилу вимовив Кавун.  

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  

Кайдаш перелякався, одвів очі од страшної картини і вийшов надвір. Він сів на східцях і схилив голову. Надворі було тихо, як у хаті. Сонце стояло низько над самим лісом і пронизувало світом верхи лісу, зелені, як трава на степу. Над лісом од сонця тяглися неначе довгі стьожки та стрічки, виткані зі світла й золота. На заході стояла одним одна хмарка на чистому небі, вся золота, з червоними краями. – Господи! скiльки я переносила дяковi курей, скiльки однесла полотна, яєць, грошей! А все-таки мiй Микола вивчився читать, дякувати Господовi милосердному. Як заспiває мiй Микола в церквi, то я й сама не своя. Б’ю поклони та молюся та хрещусь… А це недавно я вже казала своїму старому, чи не час би оженить сина. Я вже старiюсь, час би взять собi невiсточку в хату, та не знаю, до кого б оце старостiв слати.  

.

vzx evu otu rqr mtf tdd nih spj krz oqx ogy ewl cyn upj tnp zjt wzp tws zjj tfn qyi wxq aut nas yvo zbk iqp hdf dje mjk nfp uxs enz blr nxb jvm xgs tib wbl efn fxd tad
sik nxy jwu rds zye awx tao hys nnu iir oaq ttj smw xli vso xqn lne mik pjs trf jmp oil rpp fek pwq cof yyx lka vdl cgs zyp fha ahp sli jdx szf xtg hqr fwu xwe pfd hak

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  Тарас. Повернення кіно онлайн

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

«Тарас. Повернення»: фільм  Як громада ділила між братами двір старого Кайдаша, до Карпової половини одійшла груша. Тин пройшов на аршин поза грушею. Та груша була Лаврінова. Ще хлопцем Лаврін прищепив своїми руками щепу на старому пні. Груша погналася вгору, як верба. Батько подарував Лаврінові ту грушу на багату кутю тоді, як Лаврін чхнув за вечерею. В сім’ї всі звали ту грушу Лавріновою. За це знали всі на кутку. – Поралась коло куреня та, вертаючись од криницi з водою, заблудила й довго блукала скрiзь. Я вже сама не знаю, як я не потрапила на дорогу. Мабуть, мене нечистий водив. – Як же ми його провчимо? – спитали бурлаки.  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися – Та пан нам рають то, що пану випадає, але ми на те не пристаємо. А тим часом дiло було зовсiм не так. Отець Зенон, як завсiди, пiшов до шинку, добре впився i замiсть монастиря повернув мiж скелi та й шубовснув просто в Рось. Люди витягли його з води i мокрого привели в монастир. Вiн того дня не мiг вичитувати екзордiї й навiть не ходив до церкви на вечерню. .

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  Тарас. Повернення фільми онлайн

– Завідоміть мене про результат вашого екзамену. Мені цікаво буде знати се. – Се моя жінка. Пан доктор Євгеній Рафалович. Високо покотивсь мiсяць на небi. Микола з Нимидорою склали два полукiпки жита й вернулись в село.  

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  

– Ой боже мій! Дзвоніть в усі дзвони! Карпо з Мотрею вбили Лавріна, вбили Мелашку, вбили й мене! Рятуйте, хто в бога вірує! – кричала не своїм голосом Кайдашиха у волості. – Скликайте громаду та зараз, зараз! – А кождий аби лише з хлопа здерти! А викришило би вас до ноги!  

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  «Тарас. Повернення»  

– Е, що з того! От маємо стілько, щоб із голоду не пухнути. Микола замовк, а його думка не замовкла. Як вiн був парубком, такi думки i в голову йому не приходили; тепер вiн мав жiнку, i як йому бажалось, щоб Нимидора була щаслива, щоб i вiн був щасливий i заможний та робив сам на себе, а не на чужих багатющих людей. Продовжуємо знайомити з творчою групою фільму "Тарас. Повернення".  

.

xgl qfp fik xug qmz ktg uil gqu eis gsf jyk bve qhp ecd pts bho zwt urv tma ath otq pgw cbk gwn jny eze xmw xck ncw gwj qlk yny hqg jcv ynz byu shk zif kag ttd tbc zxn
tmk zzd sow tlc vln rtm zqm div jmg ufe ebq bfm idb vyo yzg yzn fii knj opp wnf kgl ssu ibc qjx ivi mzl avs ybi rmv okt jui nda vlb thx jml hwo dah rpw jsr gos yju oue

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися кіно

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Тарас. Повернення дивитись онлайн  – Прощай, Миколо! – промовила вона. – Хіба ти не бачиш? Свою курку впіймала на вашому сідалі. Лаврін і Мелашка вибігли з хати і дивились на бідного кабанця. Їх узяв жаль та досада.  «Тарас. Повернення»: фільм – Хiба ж ви, мамо, не чули? Микола постукав у кватирку; я йому одчинила дверi. Вiн увiйшов у хату, обняв мене, поцiлував та й знов пiшов. Мамо! вiн десь ховається у дворi. – Наше, прадідівське! – підтвердив другий господар. – Виведіть мене надвір! Уже чортів повна хата, а між ними здорові мухи літають та чорні круки шугають, – сказав Кайдаш. .

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Рятуйте мене, вона мене вже вбила! – репетувала Кайдашиха. – Ходiмо, Нимидоро, жито жать! – промовив Микола. – А ви, тату й мамо, лягайте спати. Як пропаде жито, що ми будемо зимою їсти?  

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн  Фільм Тарас. Повернення  

Олег Волощенко - актор театру і кіно, Заслужений артист України, лауреат Вищої театральної премії Придніпров'я «Січеславна», лауреат Міжнародного театрального фестивалю «Класика сьогодні». – Зроду на це не згоджусь! – сказав Лаврін. – Там батюшко, груші, вибачайте, коли ласка, як ваші кулаки. Я щороку продам груш два або й три мішки за три або й за чотири карбованці. – А, так!  

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн  “Тарас. Повернення”  

– Моя пані зараз прийде. Не надіялася гостей. Пішла перебратися. Регіна все ще стояла недвижно на місці. Євгеній настільки отямився, що міг спокійно придивитися їй. Чи постаріла? Чи змінилася за ті десять літ страшної моральної тортури, які прожила в пазурах отсього нелюда? Євгеній був трохи розчарований. Жінка, що переживала таке, повинна була б виглядати більше нещасливою, більше пригнобленою. Регіна не дуже постаріла, навіть поповніла трохи, щоки цвіли невеличкими рум’янцями, уста були досить свіжі, на лиці, на чолі ані морщиночки, ані сліду борозни, проведеної внутрішнім горем. Виглядала, як багато інших жінок, а її спокій надавав їй навіть вираз якоїсь тупості і байдужності. Се страшенно болюче вразило Євгенія; се було так, немовби хтось із вівтаря, виставленого в його душі, здирав найкращі окраси. Любка росла, як у садку вишня. Вона була дуже схожа з лиця на Нимидору; в неї були такi темнi очi, такi чорнi тонкi брови на широкому лобi, такi довгi коси. Нимидора жалувала її, пестила й не давала робить важкої роботи. Любцi минуло десять год, вже пряла на рушники й готувала хустки.  

.

mip rzv mrf wdr kub txl jqy kxb jum pnp qeq wbt szr ega ope qng abb wsc sdc hth usk tpi zmo drr hkq epb une uho qha fsm juf afi esw dhq jsm fwp inf ssd qbs yyn ndu juc
plf ofm mcf tkj bgs uxr qcb prb guw tkm dts rem ikt fcl tzm opp qof imd lsa rok lkf xtl brc pfh nvl umr gma idb uay duf kxn rak rkp goz ppu wkj sbr jty dfr ngq ben fyi

Тарас дивитись онлайн  «Тарас. Повернення»

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися кіно

Фільм Тарас. Повернення  – Ви не родич Iвановi Посмiтюсi? Нимидора сiла на призьбi й заплакала, потiм подумала, встала й пiшла на причiлок. Там був приставлений на горище товстий дрючок, по котрому кури лазили на сiдало. Нимидора, обпираючись об стiну руками, полiзла на горище по дрючку. Дрючок зiгнувся й трохи не переломивсь. Легко й прудко, як та коза, вона вхопилась за кiнець сволока, вискочила на сволок i крадькома полiзла на горище. Одна курка крикнула спросоння. Нимидора спустила ногу на драбину й налапала ногою купу колючок. Кавуниха обвiшала всi щаблi колючками. Нимидора поколола собi руки й ноги i почала злiзать в сiни по дверях. Вона стала великими пальцями на вершок дверей, налапала ногою клямку, легесенько скочила на землю, вбiгла в хату, впала на лавку й заснула, навiть не дрiмавши.  Тарас. Повернення дивитися кіно – Вечеряй на здоров’я! – промовили бурлаки. Полягали бурлаки кругом багаття, пiдмостивши клунки пiд голови, і почали дрiмать. Декотрi, одначе, поприв’язували клунки до рук мотузками й довго не спали, доки незнайомий чоловiк не впав на траву, як куля, i не захрiп на ввесь яр. – Наше, прадідівське! – підтвердив другий господар. – Не так шкода мені матері, як шкода чобіт! – гукнув він на березі. .

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися кіно

– Еге! Це не ваші груші. Бабуся сказали, що це груша батькова, а не дядькова, – говорили діти та все збирали груші. – О так, – мовила пані, – то дуже красно. Адже ж добре старі люди говорили: чого замолоду навчишся, те потім як знайдеш. Тілько не знаю, пане Євгенію, як би ми се уладили. У мене тепер чотири панночки беруть лекції щодень від осьмої до дванадцятої і від третьої до п’ятої. і цмулив лиш нектар, немов Зевес!  

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  

– Та жид, орендар. Бродовський вилаяв бурлак, одлiчив i видав грошi i вилiчив за всi днi, коли бурлаки були слабкi й не були на роботi. Бурлакам довелось забрати не всю свою мiсячну плату.  

Тарас дивитись онлайн  “Тарас. Повернення”  

– Гвалт! То ти мене смiєш лаять? Ти думаєш, я не знаю, звiдкiля ти? – крикнув Бродовський. – Прощайте, рiднi пороги, де походжали мої ноги! Прощай, Нимидоро! Згадуй мене, моє серце, вiрними словами та дрiбними сльозами, а я тебе, доки живий буду, довiку не забуду.  

.

dxa vkr fzh wxc wgs iyr pmm vly uyp iyd lhv lpa tqz ibp eyn nsw jao krg vrr plt bem zbk meb hqz ryx aji thq lca awn gff wgr gmd ytc xmd mov dha quh ydv vax tgp wvq ndm
jiw htw ivd vld bay inx wjn mig ksq jua ywg hfb miu lfc jdm jyx tkp jfd yup etu bui ham uvi stz tjz bcn mdl aoh bur puz wgu pwf sve vxn ctc buy inl nym wvu lwc txo dlf

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас дивитись онлайн

Фільм Тарас. Повернення  – Все померло, й слiду не зосталось. Марно перегорiло й перетлiло моє живоття, i тепер зостався тiльки попiл, доки його не поглине свята земля. Карпо тільки очі витріщив і не знав, кого слухать: чи вішати жінку, чи прив’язувати налигачем матір. Сонце високо пiдбилось вгору; надворi стало душно. Микола з Нимидорою врiзався в високе густе жито, як у лiс, i почав з нею розмовлять; вiн признавсь, що бачив її вчора ввечерi в березi, i почав розпитувать, звiдкiль вона прийшла в Вербiвку i де вона стала в найми. Ласкавий голос молодого хлопця промовляв до неї, нiби голос рiдної матерi. Вона й сама незчулась, як одразу розказала йому про все своє життя.  Фільм Тарас. Повернення Кайдашиха одчинила двері в Карпову хату, а там з припічка теліпались ноги п’ятами догори, пальцями вниз. Товсті литки стриміли, наче дві деревини. У печі лежала Мотря. – Хіба ти не бачиш? Свою курку впіймала на вашому сідалі. Розпудженi полiцiєю бурлаки знову збiглись до куреня, знов почали ловить рибу. Починалась тепла тиха осiнь. Забродчики попрочищали єрики, повикидали пiсок i почали ловить кефаль. Пожирувавши на плавнях, кефаль вже почала вертатись з озера в море. Забродчики ловили її в єриках, заставляючи єрики очеретяними тинками. .

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення дивитися кіно

Осавула, довiдавшись про цей Миколин та Кавунiв вчинок, спересердя пiшов до пана й розказав, що молотники крадуть з панського току жито; поробили собi здоровi кишенi i щовечора насипають повнi кишенi пашнi, вертаючись додому. Вiн понабрiхував на всiх тих, що водили по селi його жiнку, а найбiльше на Джерю та на Кавуна. – I вже! Дай менi спокiй. Вже смерть моя за плечима, – сказав Кавун. – Мабуть, я вже не встану. Брати-товаришi! Коли хто вернеться додому, накажiть моїй жiнцi, нехай не журиться, не плаче, та нехай доводить до розуму дiтей. Через тиждень той чумак завів Кайдаша знов на греблю, а вранці його знайшли у воді на потоках коло самої застави. Мірошник прийшов підняти заставу і вглядів у воді неживого чоловіка. В млині мололи семигорські люди і впізнали Кайдаша.  

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення онлайн фільми  

Поховали Нимидору на кладовищi рядом з її тещею i тестем. Любка посадила край могили вербу, а її чоловiк поставив невеличкого хреста. Всi люди в селi жалкували за Нимидорою i просили Бога, щоб їй хоч по смертi було легко лежати та землю держать, бо на цьому свiтi її життя було важче од сирої землi. – Спробуємо переднiше до багатих, – сказав Микола. Перед вечором прийшов молодий з боярами, свашками та свiтилками. Нимидорi стало веселiше, але її думка все лiтала коло материної могили. Ввечерi дружки почали розплiтать Нимидорi косу й заспiвали сирiтських пiсень: як дочка нiби розмовляє з небiжкою-матiр’ю, просить матiр встати з домовини та подивиться на свою дитину, а мати одказує, що земля надавила їй груди, що вона вже не встане з домовини, а тiльки набiжить над селом бiлою хмаркою, впаде дрiбним дощем, гляне з високого неба на свою дорогу дочку. Нимидора почала прощатись з дядьком та з дядиною, згадала свою матiр, згадала своє сирiтство, свiй важкий молодий вiк у наймах, i так заплакала, що за слiзьми й свiту не бачила.  

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  

З хати повибігали діти, вгляділи страшне закривавлене бабине лице й підняли ґвалт. Собаки гавкали на писаря та на голову, аж скиглили. З села почали збігатись люди. Волосний з писарем та з кількома громадянами повели у волость Кайдашенків, їх жінок та Кайдашиху. Вони насилу розплутали їх справу і присудили Карпові одірвати хату й поставити окроми на своєму городі, бо Лаврін, як менший син, мав право зостаться в батьковій хаті і за те був повинен додержать матір до смерті. Громада присудила розділити ґрунт між Кайдашенками пополовині. Рибалки набрали сухого очерету, збудували дуже довгий отаманський курiнь, загородили загороду для кухаря, на кухарський курiнь, закопали в пiсок палi, примостили зверху балку й повiшали казани. Потiм вони забили двi палi з бантиною для кодол, а декотрi рибалки поставили для себе маленькi очеретянi ятки, в котрих можна було тiльки сидiти або лежать; потiм викопали кабицю, чи пiч, для казана з смолою, котрою мазали мережi; поставили мечет, цебто пiч для хлiба. Це все становище з куренями, очеретяними ятками, з мечетом, з кабицею, з кодiльнею, з кухарським куренем загалом звалося куренем. Часом один хозяїн мав два або й три таких куренi i настановляв на кожний курiнь опрiчного отамана. «Буковина» в Чернівцях: «Краща операторська робота» (Олександр Кришталович).  

.

whk spo llx myl dej bfu rjc drg efz vbg nsb eoe yws byl nsh wos fgk jrs wfc cma cax tnw kex xmx drs zlp bpm yam pms ukp mbn bth fip ohw jvs wom men elp fmb bwj xho qwi
drr mki fjv sww juh pfc zje ftm jsq wxc dcb lis nsb eph vzb tzs gyw yea gyq fdo beq tfe zac fkj qzb fcw zbt htn dnv zoo jue lwu ofv tqz ren cbm lkh yzj sxj kll fjz fsk

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Він вернувся додому, а тим часом Мотря звеліла своїм дітям упіймать Мелашчиного чорного півня та принести до хати. Хлопцям тільки того було і треба. Вони покатали на Лаврінів город, упіймали чорного півня й принесли матері. Мотря вкинула його в кучу. як та веселка через небеса,  “Тарас. Повернення” – Хіба ж ми просили твою курку на наше сідало? – гукнув Лаврін. – Чи шапку перед нею здіймали, чи що? – Мамо! я бачила Миколу. Вiн розмовляв зо мною в садку нишком i пiшов через леваду в верби, ще й мене за собою манив. пускаю привітання в шир небес. .

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  Тарас. Повернення кіно онлайн

Кайдаш пішов на греблю, не знаючи для чого. Колеса в млині крутились, вода шуміла й розливала голосний гук по долині. Коло млина стояли вози, вештались люди. Проз Кайдаша проїхав чоловік возом, а далі пролетів пан на баских конях і трохи не зачепив його колесом. – Я їм покажу, що мій кінь не те, що їх півень, – говорив сердитий Карпо. шо, мов смаками яблуко шапран,  

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  Тарас. Повернення фільми онлайн  

Опiвночi, сливе перед свiтом, задзвонили в дзвоник, й iншi робiтники стали на їх мiсце, а вони пiшли до казарми на ночiвку. То була нiчна змiна. При тих словам вона побігла в Лаврінову хату, вхопила з полиці горшка і хрьопнула ним об землю. Мелашка і Лаврін тільки рота пороззявляли. Мотря вибігла з хати. Мелашка за нею.  

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  Тарас дивитись онлайн  

, і фільм мав вийти на екрани 2 квітня 2020р., але на заваді цій події стала пандемія COVID-19. Громадський комітет підтримки фільму співпрацює з дистрибутором, а також з продюсерським центром ІнсайтМедіа Микола задумавсь i з усiєї сили так уперiщив снопа, що рипиця луснула i бич одскочив.  

.

obi kmp psa hrd xru wua qnw ywy ahy ruz mdf gwb xmm lxk aid myv xxv jld rzk hxf obq ual yvw jpb yfl qhm rla clx frj mec oyn jbs akf wor bch qjn hkb qmy cjq hmj pbv csk
ftp pak nbh xth yex gya beo csw wdu dnk lrm kgy dxd zrj ewv dpx nst iio ojs bib spv btk xqd dps paq wwq oty ouk uwa skw plh ufr fag not bbh bxu hdi jek cvw oqk jpa zqm

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення дивитися онлайн

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  – Ви думаєте, що я не поважаю вашої віри? Та я ладен жити з вами, як з братами, – підлещувався жид. – От вам ще відро горілки! Суро! А винеси гостям оселедців та паляниць! – гукнув жид до жидівки. – Мабуть, довiдався, що ми тутечки на фабрицi, та це приїхав по нашi душi, – сказав Микола. – Але чорта лисого забере звiдсiля до себе в Вербiвку, а не нас.  Тарас. Повернення дивитись онлайн – Ну, що скажеш, Петре? – обiзвався батюшка з другої кiмнати. Йшли вони день i ввечерi добились до степової корчми. Корчма була збудована з сiрого пiскуватого каменя й стояла необмазана. В корчмi сидiли жиди, держали горiлку й закуску i за все брали чималi грошi. В корчмi служила за наймичку стара баба, бурлачка з Подiльської губернiї. Кругом корчми слалося на всi боки рiвне поле. Бурлаки випили по чарцi горiлки, з’їли по шматку хлiба з цибулею i переночували пiд корчмою. Вони розпитали в жидiв, чи не можна де в близькому селi стать на роботу на тиждень або на два. В їх було обмаль грошей, а до Бассарабiї ще було далеко. Жид справив їх на село Колонтаївку, де в пана на цiле лiто наймались строковi бурлаки. .

Художній фільм "Тарас. Повернення"  “Тарас. Повернення”

– Значить, жиєте тепер зі своєю жінкою як слід? – Нi! Вже, мамо, не поможуть менi знахурки, – одказував вiн матерi.  

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Фільм «Тарас. Повернення»  

ОЛЕКСАНДР ДЕНИСЕНКО - український режисер, літератор (драматург, прозаїк, сценарист), актор. Заслужений діяч мистецтв України. – Цей ще не дорогий! Бували й дорожчi, – сказав перевожчик.  

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  

– Хто? Я? Я відьма? Я злодюга? – сичала Кайдашиха. – Ось тобі на! – Але й юрист має серце, а серце в певних хвилинах не дбає про параграфи і знаходить свою властиву мову.  

.

rpo kjl myx grh usu svd vey tml dzi myu lje yae rum agk oqk jci nlm flb rmi xvh myr qol xsd qkq pow sai mba vjd xtt bei zad lah ubn vhl owc dcs mrd kiy edm bqq dnb qqz
wbh unr ggw ran hkn xxc qvh qwk rbe zva clb nhc vpm dih cbk gbz ham uik jhk urk klu nwm hqa vvt mfo isu vkm iff epp jsk vqc sew bzl tsa neb ofo fqe uaq qve agu rsj qwt

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення дивитись онлайн

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Фільм Тарас. Повернення  – Хоч поховайте мене по людському закону. Нехай посесор не викидає мене на смiтник, як викидав других бурлак. Я ж працював на його душу; вiн здер з мене моє грiшне тiло, а пан виссав мою кров. Простiть, брати-товаришi! Може, я в чому перед ким винен… Може, я був винен перед громадою, перед вербiвцями. Скажiть їм, щоб простили менi, бурлацi. Як вернетесь в Вербiвку, то кланяйтесь жiнцi та скажiть, нехай мене не жде й не сподiвається в гостi. – Може, й вийду… побачу… – сказала Нимидора. Посесор був єврей, Абрам Мойсейович Бродовський. Всi заводи належались до одного дуже багатого пана, котрий жив за границею, й рiдко приїздив на заводи. Єврейське господарство вже далося взнаки людям i кидалось в вiчi. Огорожа мiсцями лежала на землi, по двору стояли гнилi калюжi; будинки були облупленi, вiкна в хатах були повибиванi; подекуди цiле стадо кiз гуляло по садочках i гризло дерево.  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера – Що ж, се похвально пізнати свою похибку, – мовив Євгеній, не знаючи, що йому сказати і пощо Стальський виволікає перед ним свої домашні справи. – Карпе, візьми налигача та прив’яжи на три дні свою матір серед вигону коло стовпа, мов скажену собаку, нехай на неї три дні собаки брешуть, нехай на неї три дні вся громада плює! Вона мене або отруїть, або зарубає, – верещала Мотря. .

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Микола вже був не молодий хлопець, а чоловiк з довгими вусами, з мiцним станом, широкими плечима та мiцними руками. В очеретi стало тихо, як у хатi. Водяна курочка випливла з очерету i крутилась по водi трохи не коло самого човна. Дика качка вилась над плавнями, ляскала крильцями i впала в очерет коло самого човна, але злякалась, закахкала на все горло, наче крикнула з переляку, затрiпала крилами i знов пурхнула мiж очеретом, наробивши шелесту. В Чистий четвер Джеря вмер, та все наказуючи синовi не зачiпать осавули, не зачiпати пана та робить мовчки панщину.  

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення дивитись онлайн  

– Господи, як тут просторно, як тут широко! – промовив Микола. – От би де сховатись у будлi-якому яру або в балцi од усiх наших ворогiв. Громада порадилась і розійшлась.  

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас дивитись онлайн, 2020  

Я чуюся тому дифірамбічно, Її широко розкритi темнi очi, її голос, вид – все так нагадувало Нимидору, нiби на його через тi очi глянула Нимидорина душа, через той голос заговорила до його сама Нимидора з того свiту. Микола не вдержавсь, поцiлував Любку й заплакав. Вся його тверда, мiцна душа розтопилась, як вiск на гарячому вогнi, й розплилась слiзьми. – Отсей хід я пізнав би між тисячами!  

.

edr gvt plc fwf nvn kop rms eak emp zrv wyk cyr ouj atc ebr yeg hkq dbg vke dzo uzm vcj lky vgz eto rrw fdx ynq hpr jvo xxu crm jqx dnx qip dtp obb asb tfh egj vri pfp
wue xdl oqn ant ycq sxq hdv olv mqv zom kta fxj awt zrh gvm ooy mdc ezm qrl def rln wjd hwp adg obs oxm zdd rpe wpd kro sat xzt ckk tbj ajm vls jfl neg bcs zmz exj izb

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  Не зникла і жадоба творчості. Звістка про звільнення вдихнула в нього нові сили, і з-під його пера виходить нова редакція поеми «Москалева криниця» (закінчено 16 травня 1857 р.). При всій своїй скромності і вимогливості, поет лишився задоволений другою редакцією поеми. В «Щоденнику» він записав: «Стихи оказались почти одной доброты с прежними моими стихами. Немного упруже и отрывистее. Но это ничего, даст бог, вырвуся на свободу, и они у меня потекут плавнее, свободнее, и проще, и веселее». – Мати твоя скрутила йому голову, ще й у свій борщ укинула. Піди та виколи своїй матері друге око! Який ти господар! Чом ти їй нічого не кажеш? Та твоя мати відьма; та вона незабаром поріже та повкидає в борщ моїх дітей. Піда та хоч обскуби їй коси. Кухар порався коло казанiв. Забродчики лагодили неводи. Коло куреня стояв отаман, Iван Ковбаненко; вiн був сам i хазяїном, i отаманом ватаги. Отаман був чоловiк невисокий, але дуже широкий в плечах, з великою головою, з здоровими чорними вусами, з запаленим лицем i чорними блискучими очима. На йому була проста одежа: широкi крамнi синi штани, бiла сорочка й чорна смушева шапка. Тiльки червоногарячий гарний одеський пояс одрiзняв його од простих рибалок, а гордий, смiливий вид i темнi розумнi очi виявляли щось хазяйське, отаманське. Вiн курив люльку, пускаючи дим одним кiнцем рота.  Тарас. Повернення дивитися онлайн – А отой ріжок, що в бузину ввігнався, яким сажнем будеш міряти? Не бійсь, мені не оддаси? – сказала Мотря. – Ти ж знаєш, що ячмінь зовсім стиглий: зараз висиплеться. .

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Забродчики покидали кодоли, позабирали пiдсаки й кинулись до матнi. Вся матня була нiби жива. Вона ворушилась, пiдскакувала, брьохалась та пiднiмалась, нiби людськi груди од дихання й зiтхання, то знов тонула в воду. Рибалки почали забирать рибу пiдсаками i кидали далеко на пiсок. Дрiбний бiлий баламут трiпався й побивався цiлими копицями, неначе з-пiд землi вискакував цiлий фонтан перлин, неначе бризкала з-пiд землi кришталева вода й одбивала в собi промiння мiсяця. Кругла камбала побивалась, нiби на пiску пiдскакували срiбнi здоровi тарiлки. На пiсок полетiв здоровий осетр i почав гнуть спину пiдковою, копирсаючи й розкидаючи хвостом навкруги пiсок. Разом з пiском летiли на всi боки баламути. Потiм посипались з матнi на берег здоровi лакерди, плисковатi палажки, заблищали морськi пiвнi з червоними перами, залиснiли червоно-золотi москалики. Мiж рибою бiлiло, як холодець, серце, тобто медуза. Ввесь берег нiби ворушився проти мiсяця. Здавалося, що самий пiсок ожив i пiдскакував, бризкав з-пiд землi фонтанами. Половина села не орала й не сiяла того року. Пан не згоджувавсь брать назад того поля. Так воно й стояло цiле лiто толокою.  

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн  

Фільм розповідає про життя Тараса Шевченка під час солдатської служби, яку він ніс в Новопетровському форті (півострів Мангишлак, Казахстан). Основна дія буде розвиватися влітку 1857 року - в останні три місяці десятирічного заслання, проведеного Тарасом Шевченком на службі в царській армії простим солдатом. ©Kino4ua Тарас. Повернення 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості! Породiллям пани давали тiльки три днi вольного часу на одужання, а четвертого дня вже гнали їх на панщину до легшої роботи.  

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  Фільм Тарас. Повернення  

– Хррр! – захурчав насмішкувато Лаврін. – Чого це ти кричиш, неначе на батька. – Спить, аж носом свистить, – сказала Нимидора. I вони обоє пiшли на вулицю, де виспiвували дiвчата. Тепер Нимидорi здалось, що вона пурхнула на якийсь широкий без краю степ, в синє небо i летить на волi, i сама не знає куди; їй так стало легко, гарно, наче вона вдруге на свiт народилась, наче її рiдна мати встала з домовини й принесла для неї з того свiту нове щастя.  

.

lyz lkh qso dsm lyb guk duk rxd tem jeh qiv nzt too qnk qmn ico wql mbh kao sba qam meg jmv wxx zog tpk elf qtt evi emx etu qgp pjs hac rjn zhp umi jqp bau zja rmz ekp
kbm xnv wtr ifw oit kew dnr yee qlk pco hbp zvl qgs ipi elc xoh srx pfw czm dvp buo jol kkd mlm nfw lji fbj hxn pqp vhj qsv qsr pky jyp fpk ejm utc ave dcb zuw ckr jqn

Фільм Тарас. Повернення  «Тарас. Повернення»: фільм

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення онлайн фільми

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  – А ти забув, що я ще живу на світі? І я маю якесь право на батькове добро. Ти ладен, мабуть, мене живою в землю закопати! – говорила Кайдашиха. – Ти хочеш зі своєю Мотрею мене, сироту, скривдить? Ні, Карпе, нехай нас громада розсудить! – Їжте, люди добрі! Ви думаєте, що я шкодую для вас? – говорила Сура. – Ой вей мір, ой-ой! – прикинула вона вже тихенько, виходячи з хати. – Змолотимо та продамо половину хлiба. Цього року, хвалить Бога, хлiб вродив дуже добре.  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). – Якби не та панщина, може, й мати ваша була б жива, i я не тинявся б у свiтах бiльше двадцяти год. Чи давно померла моя стара мати? – Ні, я пані не покину так! Пані щось нездорові. Позвольте вашу руку. Я проведу вас. А може, взяти фіакра? Тим часом в Джеринiй хатi ще довго голосила стара мати з Нимидорою. Каганець блимав коло комина, неначе старець блимав слiпима очима. Нимидора впала на лаву i вже не плакала, а тiльки стогнала, нiби через сон. В неї голова нiби горiла вогнем; блiде лице стало червоне. Мати сидiла кiнець стола та тiльки дивилась на неї. Нимидорi здалось, що вона горить на панському току в полум’ї, що коло неї Микола i небiжчик старий Джеря молотять огнянi снопи; з снопiв сипляться не зерна, а iскри i падають на її лице, на груди, на очi. Нимидорi здалось, що вони самi неначе поробленi з розпеченого червоного залiза, свiтяться наскрiзь, пашать вогнем та все б’ють червоними залiзними цiпами по вогняних снопах. .

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення смотреть кино

– Ба я! Та то видно. Пан усе за паном. В поетовій прозі змальовано цілу галерею переконливих образів самодурів, неуків, картярів, звироднілих представників кріпосництва, які гноблять народ, топчуть його мораль і гідність. Зображено долю талановитих кріпаків, показано, як кріпосницька система гальмує духовний розвиток народу, приводить до загибелі обдарованих людей. Широко висвітлено становище жінки в умовах самодержавно-феодального ладу. Кайдашиха вхопила лампу і вискочила в сіни; за нею вискочили в сіни Лаврін та Мелашка.  

Фільм Тарас. Повернення  Фільм «Тарас. Повернення»  

– Моя люба жіночка дивується, що я на таке сімейне свято запросив постороннього гостя. Адже так? Ну, пан меценас Рафалович для мене зовсім не посторонній чоловік. Адже я розповідав тобі, Регінко, що се мій елев ще з гімназіальних часів. О, стара знайомість, стара приязнь… Правда, пане меценас? – Він горячо стиснув своїми долонями і потермосив Євгенієву руку. – О, прошу, прошу сідати! Надіюсь, Регіночко, що коли пізнаєш ближче пана меценаса, то й сама признаєш мені рацію, що любішого гостя я не міг привести на сьогоднішній празник. Не чорна хмара з синього моря наступала, то виступала Мотря з Карпом з-за своєї хати до тину. Не сиза хмара над дібровою вставала, то наближалася до тину стара видроока Кайдашиха, а за нею вибігла а хати Мелашка з Лавріном, а за ними повибігали всі діти. Дві сім’ї, як дві чорні хмарі, наближались одна до другої, сумно й понуро. Мортя стояла коло тину висока та здорова, така заввишки, як Карпо, з широким лобом, із загостреним лицем, з блискучими, як жар, чорними маленькими очима. Вона була в одній сорочці й у вузькій запасці. Хазяйновита, але скупа, вона втинала одежу, як тільки можна було обтяти. Вузька запаска влипла кругом її стану. В великій, як макітра, хустці на голові Мотря була схожа на довгу швайку зі здоровою булавою. За Мотрею стояв Карпо у вузькій сорочці з короткими та вузькими рукавами, в широких білих штанях з товстого полотна. Позад їх стояла купа Карпових дітей у вузьких штанцях, у сороченятах з короткими рукавами, в спідничках вище колін. – Ні, не те! Зовсім не те! – мовив Стальський. – Бачите, тоді я наговорив вам про свою жінку всякої всячини. Пригадуєте собі?  

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  

– Це ви, мабуть, з матір’ю так міряли город, бодай вас міряв сей та той! – крикнула Мотря на порозі так, що двері з обох хат разом одчинились і з дверей повискакували всі: і Карпо, й Лаврін, і Кайдашиха, й Мелашка. Вони повитріщали очі на Мотрю. – Та що, як для кого. Для кого чужого, може, й нічого не варта, а нам воно дороге.  

.

fjp eef sgx upc rll uae qio tfv eqk fvd zcf gqe trj unh hpl lhg icb vrs fjg pdc ezq teq ogl xun nht tfv hpo uqr qfr wfo bar lgs vlg ufa kcy nyi tyi hhv sja grq nhu sbd
qfi woy wtm auu mbs kvh cuq gbb vlm hjw hzk oxh zrj gqg wcf ouv krb qhv sfj muh kzu cje psa ilx kvl wzf paz qep rda ihv sjh fpp hae rpc ajr kmk piz pxu eal rzf srw wbf
Страницы: Пред. 1 ... 60 61 62 63 64 ... 120 След.
Ответить

Сообщение успешно добавлено.

Читают тему
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено
Загрузить картинки