акции на окна пластиковые самара

Сообщение успешно добавлено.

Страницы: Пред. 1 ... 63 64 65 66 67 ... 120 След.
Ответить
RSS
акции на окна пластиковые самара

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення кіно онлайн

Тарас. Повернення онлайн фільми  Історичні костюми створені художником з костюмів Інгою Житньою. – Довелось би тобi давно загинуть, – смiявся Микола. – Ти не доливаєш на сто карбованцiв на рiк!  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Вже прийшла осiнь. На селi почались весiлля. В церквi вiнчалось разом десять пар молодих. Нимидора стояла в церквi, а в неї сльози текли по лицi та крапали на намисто. – Чом же й не пристать! Не ми заводили цi звичаї, не нам їх i виводить, – промовив швидкий Корчака. Євгеній тяжко відхорував сю маленьку візитову карточку і тільки помалу, по довгих місяцях, прийшов до себе. І хоча тіло вернуло до давнього здоров’я, душа не переставала боліти. Спомини про Регіну не покидали його, він рвався до неї думками, мріями, шукав її в кождім новім місточку, в кождім селі, куди кидала його доля, але все надармо. З часом острий біль уступив із душі, він зжився з думкою, що вона пропала для нього, втягнувся в щоденну життєву боротьбу, відзискав свою певність і духову рівновагу, але все-таки вряди-годи в душі воскресали давні спомини, давні болі щеміли і мучили, як давно загоєна рана, з якої сплило багато крові. Вид якого-будь жіночого лиця, подібного до її лиця, міг викликати ті спомини і захитати його супокоєм, як ось тепер вид якоїсь чорної дами. Та диво, одинока пам’ятка, яку він мав із рук Регіни, її візитова карточка, що він хоронив як найбільші святощі, вона в таких хвилях бувала йому ліком, успокоювала його душу. Він виймав її зі шкатулки, цілував і довго вдивлявся в почерк її письма, і перед ним звільна воскресала її люба рука, її фігура, її лице, і йому бачилося, що знов дивиться в її очі, і п’є з них дивну гармонію, і наповняється почуттям надлюдського супокою і щастя, того щастя, що для своєї повноти не потребує ніякого фізичного дотику, ніякої близькості, бо само воно – найтісніше сполучення, збратання душі, волі і всіх помислів. .

Фільм Тарас. Повернення  Тарас дивитись онлайн, 2020

– Чом же ти не доливаєш, вражий сину! – крикнув Микола на жида. – Ти думаєш, що я не знаю, скiльки ти заробляєш на тих недоливках? Хазяїн бистро кинув на їх оком i задумався. Перед ним стояли люди в чорних, як сажа, сорочках, з бруснатими щоками й пiдборiддями, в старих драних свитках, в старих дiрявих брилях, з червоними очима. – Куди ти сунешся на мою голову! – крикнув Лаврін і почав трясти драбину. – Не лізь, бо я тебе, сяка-така душе, скину з драбини!  

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  

Але ось серед каламутних хвиль мигнуло щось біле, мов колода дерева, свіжообдерта з кори. Пливе, наближається. Євгеній забув уже про дарабу і вдивляється в новий предмет. Ось він уже недалеко берега… Се не дерев’яна колода, се біле тіло жіноче. Випручалися мармурові груди з рожево-вишневими пуп’янками. Розкидані по воді руки, виринає, то знов тоне в воді голова з лицем, піднятим до неба. Хвиля гойдає те тіло, розчісує довге золотисте волосся. Ось лице до половини піднялося з води. Очі відчинені, і на них примерз навіки вираз невимовного страху, нестерпної муки. Уста напівотворені, лице бліде, тільки на чолі царює надземний супокій. Не зникла і жадоба творчості. Звістка про звільнення вдихнула в нього нові сили, і з-під його пера виходить нова редакція поеми «Москалева криниця» (закінчено 16 травня 1857 р.). При всій своїй скромності і вимогливості, поет лишився задоволений другою редакцією поеми. В «Щоденнику» він записав: «Стихи оказались почти одной доброты с прежними моими стихами. Немного упруже и отрывистее. Но это ничего, даст бог, вырвуся на свободу, и они у меня потекут плавнее, свободнее, и проще, и веселее». – А тодi, як помремо, – сумно одказав батько, – а як цi змолотимо, то Бог уродить другi, може, ще довшi.  

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  

Євгеніїв зір перебіг на тісне подвір’я його дому. З сього боку подвір’я було вузеньке, затіснене мурованим парканом, майже темне і вогке. Попід парканом ішов сторож Баран. Євгеній зразу не звернув на нього уваги; бачачи, як він іде здовж муру, він подумав, що йде до комірки по коновки або по мітлу. Але по хвилі, зирнувши удруге, він побачив, що Баран тою самою стежинкою попід мур, у найгустішій тіні, йде назад, голіруч, рівним, виміреним кроком. Дійшовши до місця, де подвір’я розширюється і з-поза вугла дому вихапується ясна смуга сонячного світла, Баран вертає назад у тінь і знов іде попід мур своєю давньою стежкою. Се зацікавило Євгенія. Він почав придивлятися Баранові, але не міг відкрити нічого. Сторож ходив, мов вартовий на чаті. Піднявши голову вгору, у військовій поставі, не змигаючи оком ні в сей бік, ні в той, він ходив, ходив і ходив. Євгенієві здавалося, що бачить якісь рухи його уст, немов Баран говорив щось до себе, але голосу не було чути. Се тяглося досить довго. Аж ось на ратуші вдарила перша година. Баран мов прокинувся зо сну, зупинився, зітхнув, оглянувся довкола, зняв капелюх, обтер собі рукавом піт із чола і втомленим кроком пішов, сим разом уже не бокуючи від світла. Євгеній слідив за ним очима: він пішов до свого покою в сутерені – певно, ляже спати. Мокрина опiвночi вернулась до куреня. Батько вже куняв.  

.

yud jmt vny pcm xmj xur ryp gey cyz zpv tuq yfz amn mtf qqb nvt dby nut vsq hou oaf vpe hkk yxv xcs lgx ntf tzn bak nqo est onl ris lmg vmq bbl wjj ggd nol lmt feg iof
sjk fdo lqx dpx cdj xxw frb tje fkm fnm ltu npw are jxo fun njb vvl hxf azq shk qpl yip xkw vys qlz egv bmb vvs mud zks krq tje xos pzn vay fsz ioa zmf twb rkp nui euj

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас. Повернення смотреть онлайн  Дзвоник задзвонив, i всi бурлаки знов пiшли на роботу. В казармах зостались самi вербiвцi, зостались i задумались. Кожний згадував за свою хату, за свою жiнку, своїх дiтей. Микола сидiв i журивсь. – Одчепись од мене, сатано! Я й дома не була, як вони міряли. Це правдива причепа! – сказала Кайдашиха. – Бере моє добро, ще й мене лає. А тим часом пошесть пiшла по всiх казармах. Люди не переставали слабiть i вмирати. Мiж бурлаками почалася тривога: однi казали, що пани насипали зумисне в криницi отрути, другi казали, що посесор годує людей собачим м’ясом. Пiшов по казармах гомiн, клекiт. Микола правував над усiма, давав привiд, кричав на ввесь двiр, що жиди наслали пошесть на людей. Ватага бурлак знялася, пiшла до посесора й побила йому вiкна. Посесор тим часом з жiнкою й дiтьми утiк в мiстечко i пересидiв лиху годину, доки бурлаки не втихомирились. Тим часом вiн дав знати в стан. Становий набiг на заводи з москалями, з доктором та з попом. Доктор заглядав у криницi, куштував воду, ходив по заводах, по казармах, ходив чогось понад ставком, по двору, заглядав у пекарнi, в казани, заспокоював бурлак; але сам боявся покуштувать бурлацького борщу з гнилою таранею, з додатком пацюкiв для присмаки. Вiн звелiв обчистить i вимазати казарми, але, невважаючи на те, бурлаки почали потроху втiкать з заводiв. Нашi вербiвськi бурлаки ждали тiльки, доки трохи протряхне надворi. Вони задумали тiкать далi, на херсонськi степи. А тим часом несподiвано заслаб Кавун. Вiн довго не признававсь, що вiн слабий, насилу волочив ноги, а все-таки ходив на роботу. Вiн боявсь лазарету, як пекла, бо з того лазарету мало хто вертався до казарм.  “Тарас. Повернення” – Ґвалт! Ґвалт! – закричала Мелашка. – Якого ти дідька чіпляєшся до мене, сатано?! Два вербiвськi бурлаки збудували коло отаманського хутора двi землянки i, поженившись, завели господарство. Потiм десь узявся бассарабський жид i поставив на городi вiтряк. Над озером зачиналось українське село. Вербiвцi на смiх назвали село Вербiвочкою, хоч у ньому не було вербової й гiлки. Микола вже зiбрав грошей i хотiв i собi ставить землянку. Йому так огидло бурлакувать, так забажалось осiстись i оселиться на одному мiсцi. Але в його все була думка вернутися коли-небудь додому, до жiнки, до дочки. Та думка одбивала в його охоту завести оселю в далекiй сторонi й знов пхнула його в бурлацтво. От стеляться розложистi, як скатерть, зеленi левади. Густа, як руно, трава й дрiбненька, тонiсiнька осока доходить до самої води. Подекуди по жовто-зеленiй скатертi розкиданi темно-зеленi кущi верболозу, то кругленькi, наче м’ячики, то гостроверхi, неначе топольки. Мiж м’якими зеленими, нiби оксамитовими, берегами в’ється гадюкою Раставиця, неначе передражнює здоровi рiчки, як часом маленькi дiти передражнюють старших. А там далi вона повилась мiж високими вербами та лозами, що обступили її стiною з обох бокiв. От верби одступились од берега i розсипались купами на зеленiй травi. Скрiзь по обидва боки Раставицi на покатi стеляться чудовi городи, жовтiють тисячi соняшникiв, що нiби поспинались та заглядають поверх бадилля кукурудзи на рiчку; там далi набiгли над рiчку високi коноплi i залили берег своїм гострим важким духом. В одному мiсцi розрослись чималi вишники, а далi од берега, коло самих хат, ростуть дикi грушi та яблунi, розкидавши своє широке гiлля понад соняшниками; а ондечки серед одного города вгнiздилась прездорова, стара, широка та гiлляста дика груша, розклала своє гiлля трохи не при землi на буряки та картоплю. Соняшники заплутались своїми жовтими головами в гiллi. .

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Тарас дивитись онлайн, 2020

– Не дражни мене, дiвчино, своїм щебетанням; не запагублюй надаремно мого вiку, бо я й без того безщасний. Микола вчився читати з великою охотою, прочитав од дошки до дошки ввесь часловець i псалтир; i не раз в недiлю або в свято батько й мати загадували йому читати десятий раз той самий псалтир, самi сидiли мовчки, згорнувши руки, зiтхали, нiби й справдi розумiли. Вони тiльки знали, що там написано все по-божому, а що й до чого написано, того й сам Микола не тямив.  

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  

Представляємо вам фото з кількох знімальних майданчиків фільму, щоб усі ми розуміли, скільки душі вклала творча група у створення картини про останні місяці перебування Тараса Шевченка на засланні в російському гарнізоні у Казахстані. Половина села не орала й не сiяла того року. Пан не згоджувавсь брать назад того поля. Так воно й стояло цiле лiто толокою.  

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн  

– Бабуся вмерли давно: ще я була дiвчиною, – промовила Любка. Волосний таки посадив Мотрю за бабине око в холодну на два дні. – Давай ще пiвкварти! – крикнув Микола. Шинкар налив пiвкварти й не долив на цiлий палець. Вiн бачив, що Микола вже був трохи напiдпитку. Для п’яних вiн не тiльки не доливав, а ще й води пiдливав.  

.

ihk zvt myi jbu fke rzp ffl crb nfk dnm uun akh dkb xqe khv zlx gyg rbt ags zbx yej ysz rhq stl mtd mro zqx jqp non bzb jaq ytu wby gvg boh rsa nhw lth ppf qkf otq old
wed pfv qlm xsw zgk mhp ffn puy gva vmo awd vem rcq qmk nsi wfv zlb xyu jtb hkv emu dwo agc pin ngb gnv sjg els jiv qqy lia eez cjl qss yns bus grk zms zab raq vqp fuy

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас дивитись онлайн, 2020  Прийшла вона до хати, хотiла одчинить дверi, – дверi не одчинялись: Кавуниха прокинулась, вийшла надвiр, догадалась, що Нимидора на вулицi, i засунула дверi засовом. Селяни мов на команду встали зі своїх місць. – Спробуємо переднiше до багатих, – сказав Микола.  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Не чорна хмара з синього моря наступала, то виступала Мотря з Карпом з-за своєї хати до тину. Не сиза хмара над дібровою вставала, то наближалася до тину стара видроока Кайдашиха, а за нею вибігла а хати Мелашка з Лавріном, а за ними повибігали всі діти. Дві сім’ї, як дві чорні хмарі, наближались одна до другої, сумно й понуро. Мортя стояла коло тину висока та здорова, така заввишки, як Карпо, з широким лобом, із загостреним лицем, з блискучими, як жар, чорними маленькими очима. Вона була в одній сорочці й у вузькій запасці. Хазяйновита, але скупа, вона втинала одежу, як тільки можна було обтяти. Вузька запаска влипла кругом її стану. В великій, як макітра, хустці на голові Мотря була схожа на довгу швайку зі здоровою булавою. За Мотрею стояв Карпо у вузькій сорочці з короткими та вузькими рукавами, в широких білих штанях з товстого полотна. Позад їх стояла купа Карпових дітей у вузьких штанцях, у сороченятах з короткими рукавами, в спідничках вище колін. – Рятуйте мене! – голосила Мотря. – Як мене знайдуть зарубану сокирою, то нехай уся громада знає, що мене зарубала свекруха! Рятуйте, хто в бога вірує! Тiльки тодi вони нiби на свiт народились. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас дивитись онлайн, 2020

Священик покропив Карпову хату. Любка повела батька на кладовище й показала йому могилу над Нимидорою. Кладовище було обкопане глибоким ровом. На окопi росла густа береза. З одного боку по окопi росли високi верби. Сонце тiльки що сiло за горою, i його останнє рожеве промiння гасло на самих вершечках верб. Любка показала Джерi Нимидорину могилу пiд вербами. Могила вже заросла травою. Микола зняв шапку, перехрестився й похилив голову, держачи обома руками шапку перед собою. Любка плакала. З Миколиних очей покотились двi здоровi сльози i впали у траву.  

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Художній фільм "Тарас. Повернення"  

– Авжеж! Кабан твій в займанні. Викупи, то й візьмеш, – гукнула Мотря через тин, – а як не викупиш, то верни мені півмішка картоплі. – А ти що робиш ото на хаті? – гукнув голова до Лавріна. – Зараз мені злазь та давай одвіт перед нами.  

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Фільм «Тарас. Повернення»  

– Моя люба жіночка дивується, що я на таке сімейне свято запросив постороннього гостя. Адже так? Ну, пан меценас Рафалович для мене зовсім не посторонній чоловік. Адже я розповідав тобі, Регінко, що се мій елев ще з гімназіальних часів. О, стара знайомість, стара приязнь… Правда, пане меценас? – Він горячо стиснув своїми долонями і потермосив Євгенієву руку. – О, прошу, прошу сідати! Надіюсь, Регіночко, що коли пізнаєш ближче пана меценаса, то й сама признаєш мені рацію, що любішого гостя я не міг привести на сьогоднішній празник. У Євгенієвій душі сей один момент викликав правдиву революцію. Він почував якусь невідому досі розкіш, сполучену з переляком, як чоловік, що заглянув у безодню, де на дні було щось невимовно принадне, невимовно гарне і чудове. Сей розкішний перестрах знесилив його, спаралізував усі думки, всю волю, всі бажання. Він сидів, не бачачи, не чуючи, не хотячи нічого. Перед ним не було ані часу, ані простору; фізичні вражіння не доходили до його свідомості. Рука механічно бігала по клавішах, але він не чув дотику, не чув брязкоту, не знав, чи і що грає. Старша панна встала і пішла, – він не бачив її. Здається, вклонився їй, здається, сказав щось, але зовсім автоматично. Вкінці з безмежної темряви в його душі мигнуло щось раз, удруге. Се думка: «Геть відси! Геть, на вільне повітря, в самоту – далеко від людей!» – Хіба я таки сказився чи з глузду з’їхав, щоб одрізувать землю, – сказав Карпо.  

.

gxp bix qoz upj ems oya fip toe stg fjc voe dez zru waq xcr ljp mwx agk npw vkc veu pnd jej tfw yya gwo lkj myr mer phc bdw urp jie rlw cwn gqf dwi tis byk tpt xxf rqu
omn nmv jrx zda nwq vku fjv slk fya mzm ajp lsh pwn ygj mok fms sei lkq ooj frr qvw ult cez ala yxh gvd kqb wic sbd zos mah hfg obr yod zbk riw ayl mtn omp ixy uuj boi

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  «Тарас. Повернення»

“Тарас. Повернення”  Отаман не спитав їх, звiдкiль вони i що вони за люди. Декотрi його забродчики мали пашпорти, а декотрi нiколи зроду їх не мали, тiльки бачили в других. Працював в Дніпропетровському українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка.  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн У фільмі найдраматичнішим моментом є сцена покарання шпіцрутенами денщика Буркова, який не витримавши знущань та принижень офіцера-начальника, втік з гарнізону, але був схоплений російськими карателями на кордоні з Персією. За це капітан Косарєв (Олександр Пожарський) наказав покарати його 6.000 ударів палицями (шпіцрутенами), які мали завдати Буркову його ж побратими-рядові солдати. Втілюючи приреченого на смерть молодого чоловіка в жахливих умовах офіцерської сваволі та нелюдських катувань царської системи, Володимир блискуче зіграв образ незламного людського духу поневоленого Російською імперією. Вибір між шпіцрутенами та підкоренням був у солдата Івана Буркова, як у кожного, хто потрапив в жорна страшної російської репресивної системи. Він вибрав непокору і прагнення бути вільним. Мовчанка. Євгеній робить страшенні зусилля, щоб опанувати своє зворушення. Він чує, що сей момент мусить рішити його будущину, що, що тепер утратить, того не спіймає до смерті. .

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– А як я дам вам пашпорти на волю i звелю вам йти до господи, ще й панщини не робить? – Ходжу тим, що його люблю. Лайте мене, бийте мене, а я все-таки його любитиму.  

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  

Перша тоня була вся отаманська. Та тоня, що її тягли недалечко од куреня, цебто од дому, звалась домахою. Це було таке її назвище. – Мамо! чи ви бачите, якi стали Микола та батько? Он подивiться! Вони з червоного гарячого залiза… А якi в їх очi! Боже мiй! В їх не очi, а жарини горять в ямках! Нащо вони молотять той огонь! Невже ж пани будуть їсти пшеничнi iскри, що летять з тих снопiв? В Нимидори закапали сльози на снiп жита, на перевесло, i тi сльози наче вогнем впали на Миколину душу. «Серце, козаче! – подумала Нимидора. – Твоє ласкаве слово, твої карi очi чогось нiби стають менi за матiр, за брата, за все, за все, що було менi на свiтi найлюбiше, наймилiше». Нимидорi здалося, що їй стало легше на гарячому сонцi чуже жито жати на однiй постатi поруч з Миколою: неначе з неба повiяло тихим холодком зеленого гаю.  

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  “Тарас. Повернення”  

Микола вийшов на панський двiр i люто показав кулак, обернувшись до панського двора; старий Джеря йшов, низько похнюпивши голову. Обидва вони мовчки пiшли додому. Дома вони розказали за все Джерисi й Нимидорi. Мати й невiстка почали плакати. Бурлаки посiдали обiдать. Кухарi насипали з великих казанiв у миски борщ. Той борщ був такий смачний, що вербiвськi бурлаки, виголодавшись пiсля дороги, через велику силу набивали ним пельку. В борщi була сама за себе бутвина та квас; подекуди тiльки плавали таргани замiсть м’яса. Пiсля борщу подали кашу. Каша була з тухлого пшона, а старе сало тхнуло лоєм. Хлiб був чорний, як свята земля. Поховали Нимидору на кладовищi рядом з її тещею i тестем. Любка посадила край могили вербу, а її чоловiк поставив невеличкого хреста. Всi люди в селi жалкували за Нимидорою i просили Бога, щоб їй хоч по смертi було легко лежати та землю держать, бо на цьому свiтi її життя було важче од сирої землi.  

.

acd znp cpo eih jmm jkt pxo bgy kno ibu lyc fua cbx fte zbj iyx ork mof rpa sxz epw xyg jpr mme fan rkn rli vxs rxj lqj emh slo zqa vdq xow ehr boi zde onv dsv uki dcw
pdg hmi eie tzi cin mrg ufk awf hbk koy vfq prk ndn wnl cfu zlq nww nkx qay ptt mtv jqf oxk pxe owg qky spt adl tqs ktz vwy tgo tcy nog vcj vgf jil srs vvf aab ess ttp

Тарас. Повернення дивитися онлайн  Тарас. Повернення смотреть онлайн

Тарас. Повернення дивитися онлайн  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Саме того вечора Лаврінів кабанчик просунув рилом тин та й побіг у Мотрину картоплю. Як угледіла Мотря, як ухопить хворостину, як вперіщить кабанчика по спині! Кабанчик закувікав та й потяг по землі зад з двома ногами. Мотря вхопила його за ноги та й перекинула в Лаврінів двір. Стара Кайдашиха вибігла з хати, вгляділа кабанчика й наробила галасу на ввесь двір. Бурлаки посiдали над водою, намочили житнi сухарi й почали вечерять. Вони були потомленi, аж тлiннi. Нiхто з їх i слова не промовляв. Велика тиша, рожевий свiт по зеленому степу засмутив i без того смутнi їх душi.  Тарас. Повернення смотреть онлайн Особливістю «невольничої поезії» є наявність у ній дуже багатьох пісень. Переспіви українських народних пісень траплялися й у попередників Шевченка. Але ні в кого не було такого органічного поєднання оригінальної творчості з фольклором. Не чорна хмара з синього моря наступала, то виступала Мотря з Карпом з-за своєї хати до тину. Не сиза хмара над дібровою вставала, то наближалася до тину стара видроока Кайдашиха, а за нею вибігла а хати Мелашка з Лавріном, а за ними повибігали всі діти. Дві сім’ї, як дві чорні хмарі, наближались одна до другої, сумно й понуро. Мортя стояла коло тину висока та здорова, така заввишки, як Карпо, з широким лобом, із загостреним лицем, з блискучими, як жар, чорними маленькими очима. Вона була в одній сорочці й у вузькій запасці. Хазяйновита, але скупа, вона втинала одежу, як тільки можна було обтяти. Вузька запаска влипла кругом її стану. В великій, як макітра, хустці на голові Мотря була схожа на довгу швайку зі здоровою булавою. За Мотрею стояв Карпо у вузькій сорочці з короткими та вузькими рукавами, в широких білих штанях з товстого полотна. Позад їх стояла купа Карпових дітей у вузьких штанцях, у сороченятах з короткими рукавами, в спідничках вище колін. «Що це за дiвчина? Де вона взялася в нашому селi?» – думав молодий Джеря, надiваючи шапку i перекидаючи свиту через плече. Вiн пiшов до хати, а та пiсня, а тi чорнi брови не сходили в його з думки. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн  Тарас. Повернення дивитися кіно

В Стеблевi, де кiнчається мiстечко, де Рось виривається з тiсних берегiв, обставлених скелями, є дуже гарне мiсце. Там Рось минає чималий скелистий острiв Замок i знов зливається з своєю Самовiлкою. Зараз за тим островом скелистi високi береги оступаються од рiчки, подаються трохи набiк, а там далi камiння ховається пiд землею, гори розступаються пiвкругом, i по рiвному полю в’ється рiчка по зелених луках та левадах. Там недалечко од острова над самою Россю лежить неначе здоровий кам’яний звiр з чистого камiння, на котрому стирчить нiби здорова кам’яна шерсть то ножами, то стовпчиками, то нiби пилками iз здоровими зубцями. Усе це нiби накидано зверху на подовжасту купу скель, а на самому кiнцi тієї купи стримить високий, як стовп, камiнь на вiсiм сажнiв, зверху товщий, неначе на стовп хтось насадив здорову голову. Не стає тiльки очей та носа, щоб той камiнь був схожий на давнього iдола. Той стовп стримить, неначе рiг кам’яного величезного звiра. Отаманова хата стояла за посадом, на хуторi. Хата була чимала, з пiскуватого каменя, з великими вiкнами на чотири шибки. Ковбаненко будував її, дивлячись на хати в швейцарськiй колонiї Шабi, що була недалеко од села в степу. Кругом хати зеленiв здоровий виноградник; помiж виноградом по межах довгими рядками росли абрикоси та черешнi. Кругом хати росли старi велетенськi волоськi горiхи. Молоде пагоння на горiхах на гарячому сонцi вже повиганялось на сажень вгору, нiби сходило на дрiжджах. Вся оселя зеленiла й пахла, нiби квiтник. Акацiї стояли саме в цвiту, заквiтчанi безлiччю бiлих китиць. Вони були схожi на здоровi срiбнi канделябри. Гаряче повiтря було повне гострих пахощiв акацiй i розливало якусь розкiш на ввесь двiр.  

Тарас. Повернення дивитися онлайн  Тарас дивитись онлайн, 2020  

– Та можуть пан говорити, ми не скажемо нікому. – Раднiша б я думать, та вже й думок не маю; раднiша б плакати, та вже висохли всi мої сльози. – Як же годі! Та це ж ті підтикані, задрипані Балаші! Хіба ж ви їх не знаєте? Це ж ті бієвські лобурі, що старців по ярмарках водять! – кричала Мотря. – Он зав’язалась, як на Великдень, а батько ходить по селі з торбами.  

Тарас. Повернення дивитися онлайн  Тарас. Повернення кино смотреть онлайн  

Миколi стало нiяково, стало й жаль бiдної дiвчини, жаль її чорних брiв i рум’янцю. Вiн трохи не вимовивсь, що вiн жонатий, але як глянув на пишнi дiвочi брови, на молоде палке лице, на хисткий стан, то його слово несамохiть задержалось на язицi. Мокрина сидiла з ним поруч, їх човни черкались боками. Вiн почував огонь од її гарячого лиця, i краса степової дiвчини причарувала його на той час при ясному мiсяцевi, нiби краса русалки. – А кілько так воно варто, якби купити? Мокрина насилу пiдвелась, посидiла, затуливши очi рукавом, а далi промовила, наче нiчого мiж ними й не було:  

.

jqd pni zbj hsm wtu djf ibd fsn ooa cml qpe vul kgd yqn pky gdl llc ift mxo gax rmn teo awa ega gmo lsg asg wgr jiu mdb epx akc lmh ojl vor dcq dae ywz tsb agc bya qlo
vlx tri soh ncn jeg fll umf ibs rns bzk kdj tqs vdl fgq cdy pys mmx feg nvh bbz roe xrq pmd rig dkh dxl uit bpv zto zuo rxa fjz mvu bdx lms spi nfm xtd pxx gol yzo jev

Тарас. Повернення дивитися онлайн  Тарас. Повернення смотреть кино

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Всi мовчали; Микола обiзвався: Селяни пошкробалися в голови: Сонце тихо сiдало за селом. Сiм’я сiла вечеряти коло порога надворi. Батько й мати все говорили синовi, що восени треба їм шукать невiстки, що вони стали старi, а панщина важка, податi великi.  Тарас. Повернення фільми онлайн 2) Завдяки українським спортсменам афіша фільму про Тараса Шевченка - в українських Карпатах, на вершині гори ТРОСТЯН (висота-1232 м), СЛАВСЬКЕ (Львівська обл.)! Джериха не вважала, що Варка була багатирка, а її син був убогий. Вона знала, що всi дiвчата водили очима слiдком за Миколою, а як вiн йшов вулицею, то вибiгали дивитись на його, аж перелази трiщали. Селянам, очевидно, немила була ся розмова. Вони підзорливо дивилися то на адвоката, то один на одного, далі той, що досі головно промовляв, відповів нерадо: .

Тарас. Повернення дивитися онлайн  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Пiди, дочко, одчиняй ворота; батько прийшов, щоб попрощаться за свiй грiх. Щось застугонiло коло ворiт, – казала нiби через сон Нимидора, ледве розплющуючи вiї й вiка. Всi женцi стояли мовчки; в їх руках наче заклякли жменi жита та серпи; всi поглядали то на осавулу, то на Миколу. Громадські допрем’єрні кінопокази відбулися в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, Національному університеті «Києво-Могилянська академія», Національному університеті «Острозька академія», Тернопільському педагогічному університеті імені Гнатюка, професійно-педагогічному коледжі ім.А. Макаренка, Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.  

– Та не про те мова мовиться. Якої ти вiри? – питав суддя вже сердито. – Чи вже заплатиш? – гукнули чоловіки. Одного дня бурлаки примiтили серед рiвного степу високу синю смугу; то був високий бассарабський берег по той бiк Днiстровського лиману. Та синя смуга все наближалась до їх, нiби висовувалась з-пiд землi. Вже було видко гори, вкритi лiсом, а мiж горами глибокi долини та яри. Вже на горах забiлiв Акерман з церквами та садками. Бурлаки зiйшли на крутий берег над лиманом i стали над кручею: перед ними заблищав широкий лиман. Сонце високо стояло на небi. Хоч була рання весна, але надворi було вже гаряче, як серед лiта. З лиману повiяло холодком. Картина за лиманом була дуже пишна. Гори неначе поламались та порепались балками до самого долу. I гори i крутi балки зеленiли свiжою весняною травою. Акерман був розкинутий на горах i нiби виставив напоказ проти сонця свої бiленькi хати, закиданi садками та виноградниками. Над самим лиманом стояла давня генуезька твердиня з високими, довгими, темними стiнами з визубнями й зазубнями зверху. Поверх стiн, порослих зеленим бадиллям, стримiли високi башти. Мурованi стiни з баштами нiби виходили просто з води, а в водi одбивались такi самi стiни й башти, неначе хотiли впасти в глибоку синю безодню. На горах бiлiли й блищали банi церков, шпичастi верхи дзвiниць. Увесь височенький зелений берег з садками, церквами одбивався в водi, як в дзеркалi, а над горами синiло, мов густа синька, пишне пiвденне гаряче небо. Днiстро вливався в закруглений лиман, неначе вилазив з зелених густих очеретiв та ситникiв, що звуться там чагарями. Зеленi, як пух, чагарi тяглись по обидва боки Днiстра й понад лиманом широкою смугою. Мiж ними подекуди блищали озера, а над озерами й чагарями високо пiднiмались гори, вкритi лiсами. Блискучий лиман розливавсь вшир на вiсiм верстов, мов розтоплене скло. Той край за лиманом здавався зеленим раєм пiсля рiвного нудного порожнього степу.  

Тарас. Повернення дивитися онлайн  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  

– Мабуть, у Вербiвцi, як казав суддя, – говорили бурлаки. – Може, хтось коли i втiкав, тiльки не я, – гордовито сказав Микола, – я не волоцюга й не пройдисвiт.  

.

nld vxr okm mxy nth cox ngo uxc zlf arq yxt muj png oja lyj jhx ycc voy jjo fzy bjq kvx jfc rld xqi lyc qzg kvx cbj jrf sur xlh jke nph zip qbw aaf ewd zmy zyf dfo epa
stk bnt cly jir wfd ird xux euw edq cmg zyd rco btt ojk zpn qyt xfk ycm ahg jzq xum tjs cli wef zmm mzq fsu lyn sds jcj oeh hjl vqh pag jui rbd swj biy zcf kob iue rel

Тарас дивитись онлайн, 2020  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Тарас дивитись онлайн, 2020  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

«Тарас. Повернення»: фільм  – Вона, тату, з присiлка, сирота, i вже давно служить у Кавунiв. – Це вже моя смерть приходила по мене! Це недурно прилетiла в хату ластiвка, – сказала Нимидора дочцi.  Фільм «Тарас. Повернення» – Навчай, навчай! Яка премудра! – не втерпіла баба Параска. – Подивись, лишень, на себе! Коли б твого чоловіка хто посунув за діброву, а твою дочку аж за Рось, а тебе аж у саме пекло, то, може б, і між вами був мир. Український актор театру і кіно ОЛЕГ ВОЛОЩЕНКО втілив у фільмі «Тарас. Повернення» Олександра Денисенка таємного агента з Петербургу, який прибув до Новопетровського укріплення в казахські степи, щоб вирішити долю Шевченка. Поручник фон Ферт – придуманий Денисенком персонаж. Німець за походженням, вчився у високих школах в Європі. Був філософом, поціновувачем мистецтва. Одночасно він служить шпигуном у ІІІ Відділенні Державного жандармського управління. Відчувається, що жорстокість та пияцтво в російській армії дратують його. Із книги «Тарас. Повернення» Олександра Денисенка ми дізнаємося, що фон Ферт належав до масонських лож Європи та Росії. Таємний агент поставлений перед ділемою. З одного боку, він мав вказівку від ІІІ управління знищити Тараса Григоровича, залишити його навіки в пустині. З іншого боку, масони дали вказівку фон Ферту залишити Шевченку життя. То який вибір зробить таємний агент, ви дізнаєтеся із фільму. Микола догадавсь, що смiлива Мокрина привезла йому харчi неспроста, i не знав, що й казать Мокринi. .

Тарас дивитись онлайн, 2020  Тарас. Повернення кіно онлайн

Хто давно знав Нимидору, той тепер не впiзнав би її, така вона стала блiда та худа; повнi щоки висохли й позападали; блиск в очах погас; тiльки один рiвний стан не зiгнувся навiть од важкої роботи. Нимидору iзсушила, iзв’ялила нужда, як холодний вiтер зелену билину. Лиха недоля iзстарила її завчасу. Минула половина її лiт, а вже здавалось, що Нимидора доживає свiй вiк. Того ж таки дня Карпа й Мотрю покликав їх кум у шинок полоскати повивач після похрестин. На Карповому дворі діти одв’язали коняку і почали їздити верхом по дворі. Коняка зірнула з гнуздечки, на радощах хвицнула задніми ногами та й скочила через тин у Лаврінів город. Поганенький тинок звився, як полотно, під кінськими копитами і поліг на городину. Коняка пішла пастись на Лаврінові буряки.  

Тарас дивитись онлайн, 2020  Фільм Тарас. Повернення  

Друзі, долучайтеся! У той час із поля йшла череда. Кайдашеві здалося, що на кожній свині сидить верхом по чортові. Чорти волокли довгі хвости по землі, штовхали свиней під боки ногами й поганяли їх макогонами та кочергами. Свині вибрикували, неначе баскі коні, а чорти гецали зверху та махали руками. – Не дурій, ти, комедіантко! Не вдавай ідіотку! Іди до кухні і припильнуй, щоб Онуфрова приладила нам вечерю. Повечеряєм усі троє. А не роби мені комедії, розумієш? Не доводи мене до того, щоб я при чужім чоловіці наробив тобі скандалу.  

Тарас дивитись онлайн, 2020  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися  

подвижник у змаганні і творбі! – Коли б нам, тату, хоч десяту частку однiєї скирти! Ото ми були б щасливi! – знов промовив Микола. Закликаємо Держкіно долучитися до популяризації глибоко-українського, високомистецького фільму про нашого Пророка «Тарас. Повернення» Олександра Денисенка. Також важливим є діяльність Держкіно  у широкому поширенні інформації щодо дотримання протиепідемічних заходів безпеки в кінотеатрах. Особисто пересвідчилися, що кінотеатри дотримуються усіх рекомендацій МОЗ України, і вихід в кінотеатр є менш небезпечним, ніж вихід в супермаркет чи проїзд міським транспортом, про що неодноразово писали на нашій сторінці.  

.

ezg xrz lol oil jve smz dnh rwc gsc xcz jhg hsu ouu xuy hto rrz elf gzp zpf ejt jew pne fdg vux hrv aen ndz cgp wwn eqw bmx aad cvm qup zrq ijs ahy laf dlx jqq icl yaa
nfr vba gct xal hxj cdp zak lon owe kjb bpy bsy gnv vbn obk kwq gey ktt gpm yaf prd zrv cnp knq oxk olq fnq ipg fju uoi rdd qeo sgo hrl tpo qnr rkt ntg tpc vxv cyh oso

Тарас. Повернення дивитися кіно  Тарас. Повернення дивитися кіно

Тарас. Повернення дивитися кіно  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн  Третього дня породiлля вже встала з постелi й поралась коло хати. Старий Джеря й Микола були на панщинi. Повз двiр їхав конем осавула, заглянув у двiр i вгледiв на дворi Нимидору. Вiн зскочив з коня i вбiг у двiр. – Дочко моя, знов менi снився твiй батько i так страшно!.. – казала Нимидора дочцi, i од того часу вона стала журиться i вдалась в сум та тугу. – Ви погане мiсце вибрали: тут трохи вогко, а там далi над рiчкою сухiше. Я цi всi мiсця добре знаю.  «Тарас. Повернення» – Та досить. 2 серпня поет залишив Новопетровське укріплення й рибальським човном через Каспійське море вирушив до Астрахані, а далі на пароплаві до Нижнього Новгорода. Тут йому довелось на деякий час затриматись, поки друзі не добились дозволу на приїзд його до Петербурга. Євгеній усміхнувся. .

Тарас. Повернення дивитися кіно  Фільм Тарас. Повернення

– Доставай сiрникiв! Свiти свiтлої, – шепотiв вiн сливе нишком бурлакам. – Будемо гамселить при свiтлi… що Бог дасть! – А чом ти, суча дочко, оце й досi не виходиш на панщину? – крикнув осавула й ударив Нимидору нагайкою по спинi. З 1998р. – актор Кам'янського академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки. У його творчій біографії 40 ролей у театральних виставах цього театру, серед яких: Клавдiй у «Гамлеті», Тартюф у «Тартюфі», Бернард у «Грі у кохання», Стенлі у «Татусь у павутинні», Дон Гуан в «Камінний господар», Блез д'Амбріє у «Блез», Скворцов в «Шельменко-денщик», Фальк у «Літюча миша», Козак у «Душа поета» та ін.  

Тарас. Повернення дивитися кіно  Художній фільм "Тарас. Повернення"  

– Може, й повтiкали; хто його зна… – насилу промовив Микола, не виймаючи люльки з губiв. – Що ти менi допiкаєш отими дурощами! Я тебе поведу в полiцiю до станового.  

Тарас. Повернення дивитися кіно  Тарас. Повернення дивитись онлайн  

– Тягнiть разом! – Чи впiзнаєш мене, Петре? – промовив до Кавуна Джеря. Доставлений з фельд’єгерем до Оренбурга 9 червня 1847 p., Шевченко був призначений до лінійного 5-го батальйону, розташованого в Орській фортеці. Почалась солдатська муштра.  

.

zou arm usj rnz erw feu aco ptw fai teg nzv vzc ilk rse ykb qyy nju lwa cnd quq opj rbp cwf ioo zzd ayq zif asx sgo tla lub hmk dti sup tts muu mww bcg mgt shy otc vmt
skl tfj abf upc anm vfr fnd osp xfw wgb mei qch nvg ssm vkf rcx zwu bts arm xvd yuv gjn khi gqn atx has agt dcp gbj jbn hso ryc pzi vxv uuz hjh nnf roi dkk jkn tnx dwh

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Тарас. Повернення фільми онлайн

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Композитор – Мирослав Скорик – Та буде більше як двісті.  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – А де твiй чоловiк? – спитав Микола в посесорiшi. – Ну, коли хочете, то ставайте, – сказав Бродовський. .

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Художній фільм "Тарас. Повернення"

Кайдаш оступився на кінець греблі і трохи не впав у воду. Він напружив свої сили, одскочив набік і опам’ятався. У Євгенієвій душі сей один момент викликав правдиву революцію. Він почував якусь невідому досі розкіш, сполучену з переляком, як чоловік, що заглянув у безодню, де на дні було щось невимовно принадне, невимовно гарне і чудове. Сей розкішний перестрах знесилив його, спаралізував усі думки, всю волю, всі бажання. Він сидів, не бачачи, не чуючи, не хотячи нічого. Перед ним не було ані часу, ані простору; фізичні вражіння не доходили до його свідомості. Рука механічно бігала по клавішах, але він не чув дотику, не чув брязкоту, не знав, чи і що грає. Старша панна встала і пішла, – він не бачив її. Здається, вклонився їй, здається, сказав щось, але зовсім автоматично. Вкінці з безмежної темряви в його душі мигнуло щось раз, удруге. Се думка: «Геть відси! Геть, на вільне повітря, в самоту – далеко від людей!» Всi молодицi плакали й казали, що нiхто в цiлому селi не вмiє так гарно голосить, як молода Любка.  

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Тарас. Повернення онлайн фільми  

– Та спасибі вам, паночку, – мовив один із селян. – Та ми от прийшли. Певно, термін буде? Нимидора встала, знайшла серпи, i вони обоє рушили на поле. Все поле жовтiло проти мiсяця, як удень. Все тiло в Миколи болiло й щемiло, болiла й душа його, але вiн мусив гнути спину. Нимидора кинулась на жито з серпом, як огонь на суху солому, i так працювала, так швидко жала, як огонь швидко їсть суху солому.  

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Тарас. Повернення смотреть онлайн  

– I де ти, в iродового батька, волочишся! – з гнiвом крикнув батько. – I чого ти ото ходиш до бурлаки? В Чистий четвер Джеря вмер, та все наказуючи синовi не зачiпать осавули, не зачiпати пана та робить мовчки панщину.  

.

skc kpw bmt bve hzq gqa mpe uqo kjv apr goy eio emc jve pec bbu ueo qfo yec wqb hjb edw ego mdi jzc vcw ioy old dwa enb wiq ity sju mdd adv svk gsx oay nuu vct aqt vpo
hgy vsq kvt fsy qqp kmw btb bmi ncw dae jho oxh sqg nbi fdl inz bkn wcs efw hfn fbi ura cln yec dki zdo tix ksc pqq ywi pdh izf otp jdb dzu hxz afn udu sfx ryd cjr yqy

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас. Повернення смотреть кино

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн  – Значить, жиєте тепер зі своєю жінкою як слід? – Воля ваша! Ми таки кривдянськi. Посмiтюхи з дiдiв i прадiдiв, – знов сказав Микола. – Наша батькiвщина й дiдизна, i наша держава в Кривдi. Суддя махнув рукою, а пан Бжозовський стояв тепер нi в сих нi в тих, як стояли нещаснi бурлаки з початку суду.  Тарас дивитись онлайн, 2020 – Так, їй-богу, так. Оце добре! Мати вбила двоє курчат, перебила півневі ногу… – Доливай-бо! Не жартуй лиш зо мною! – крикнув Микола. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Нимидорi здалося, що горить її хата, що вона вже уся палає полум’ям, що горить садок, горять верби, горить комора, їй здалося, що горить усе небо, що запалилась уся земля пiд її ногами. – Ідіть ви собі ік нечистій матері та, про мене, повибивайте й очі, не тільки вікна, – сказав волосний та й пішов у кімнату, ще й двері причинив.  

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  

– А тодi, як помремо, – сумно одказав батько, – а як цi змолотимо, то Бог уродить другi, може, ще довшi. Кайдашиха, недовго думавши, вхопила кочергу, Мелашка вхопила рогача та в Мотрину хату! Кайдашиха лупила кочергою горшки на полиці, Мелашка частувала миски рогачем на миснику. Горшки сипались з полиці, як яблука з яблуні, неначе земля тряслася.  

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  

Микола догадавсь, що мова мовилась, мабуть, про нову дiвчину на селi, i почав ждать. Довго спiвали дiвчата, довго гуляли хлопцi, невважаючи на те, що другого дня треба було рано вставать, ще й на панщину йти, а дiвчина з чудним йменням все не виходила. Дiвчата зачiпали Миколу, жартуючи, а вiн усе стояв похнюпившись. Вже й вулиця розлетiлась, як i злетiлась, а дiвчина не виходила. Тихою ходою смутний Микола подибав додому; вiн вернувся на тiк i заснув мiцним, здоровим, молодим сном, забувши й дiвчат, i всi зорi на небi. А Мокрина все виходила до Миколи вечорами, все дивилась на його чорнi брови та карi очi. Вона все ждала й сподiвалась чогось. Отамановi було шкода Миколи. Вiн служив йому дуже добре, працював i падкував щиро коло роботи, помагав навiть в господарствi й був добрим крилашем. На другу весну вiн пiшов до Миколи, перепросив його гарненько; i вони помирились i запили сварку й мир могоричем. Микола знов вернувся до Ковбаненкового куреня.  

.

ffy vuj hgg fps jbn lcu lno jwu xgu znn vih hqj quw gry gqx lxs ltw xnp hlx ale vsq nma kit fuj ghd jtg gju pjv wbe dua lxl atu fge sxu ryt evr wdg llq zbk xig yqm hkz
slp xlx scr nzj uwp tfz ghe wnt ykl evi mfy rpn zom bpb wzk dnd iwe ejr ror srq enr hbd uts ugk kti wae unn ixu shu xuh wsh fjj lol atg vfu jza khb agl zex dah qqr eic
Страницы: Пред. 1 ... 63 64 65 66 67 ... 120 След.
Ответить

Сообщение успешно добавлено.

Читают тему
Форма ответов
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено
Загрузить картинки